Odstartujte kariéru v letectví.Studenti a absolventi všech oborů u nás mají zelenou.

Chtěl bys zažít ten pocit, kdy vidíš poprvé vzlétat letadlo, ve kterém je i kousek Tvých myšlenek nebo Tvé práce? Věř nám, je to výjimečný okamžik. V Aero Vodochody si ho můžeš vychutnat. Je to jedno z mála míst, kde se celý zázrak vzniku létajícího stroje odehrává na jednom místě – od první črty až po hotové letadlo.

Za posledních 100 let jsme navrhli a postavili mnoho legendárních strojů. Začalo to naší první stíhačkou, která vzlétla roku 1920, a pokračovalo k proudovým strojům L-29 Delfín a L-39 Albatros, které dodnes létají po celém světě. Ani dnes neusínáme na vavřínech a pracujeme na dalším vývoji, včetně nové generace letounu Albatros L-39NG.

A ty toho můžeš být součástí! Nemusíš být dokonce ani studentem či absolventem leteckého oboru – své místo si u nás najdou i nadaní inženýři, ajťáci, konstruktéři nebo ekonomové. Zkrátka všichni, kdo se nebojí do toho pořádně šlápnout.

Začít můžeš ledasjak. V našem trainee programu si můžeš vyzkoušet práci na nejrůznějších pozicích od vývoje až po výrobu letadel. Svou diplomku budeš moci konzultovat se specialisty, kteří za sebou mají roky praxe, a pojistit si tak, že tvoje práce neskončí v zaprášeném archivu. Po studiích můžeš rovnou nastoupit tam, kde vznikají legendy letectví.

Ozvěte se nám!

O jakou práci máte zájem?