Pojďte s námi stavět letadla světového jména.Stačí mít šikovné ruce a otevřenou hlavu.

Když vidíte vzlétat letadlo, na kterém jste pracovali, je to výjimečný pocit. My v Aero Vodochody ho dobře známe – a vy ho můžete zažít s námi. Za posledních 100 let u nás vzniklo mnoho legendárních strojů, od první stíhačky, kterou jsme postavili v roce 1920, až po cvičné stroje L-29 Delfín a L-39 Albatros, které dodnes létají po celém světě.

Neusínáme však na vavřínech – stále pokračujeme ve výrobě vlastních modelů (nová generace letounu Albatros L-39NG) a zároveň spolupracujeme s největšími světovými značkami leteckého průmyslu.

Na tom, aby naše dílny opouštěly stále nové špičkové stroje, pracuje bezmála 2000 lidí. A protože šikovných rukou není nikdy dost, hledáme stále další. Aktuálně by se nám hodili lakýrníci, nýtaři, klempíři, obráběči kovů, letečtí mechanici a NC operátoři. Není důležité, zda máte zkušenosti z leteckého průmyslu. Hlavní je, abyste perfektně zvládali svůj obor a svou práci dělali naplno. Odměnou vám bude nejen štědrý systém odměňování a zaměstnaneckých výhod, ale také příležitost podílet se na projektech, které dělají České republice dobré jméno doslova po celém světě.

Ten pocit opravdu stojí za to!

rozhovor-lorenc.jpg
Ivo Lorencvedoucí výroby přípravků a vývojové dílny

„V Aeru vás čeká zajímavá a specifická práce, která se v ČR nikde jinde nedělá.“

Ozvěte se nám!

O jakou práci máte zájem?